- LEDVANCE

Цена
€108 63 / 212 46 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност (W) | 22 W |
| Светлинен поток (lm) | 2200 lm |
| Цветна температура | 2700K - 6500K |
| Напрежение | 220-240V |
| Форма на крушката | Квадратна |
| С димер | Да |
| Смарт / Wi-Fi | Да |
| Енергиен клас | А+ |
| Експлоатационен живот (h) | 25000 h |
| Ъгъл на разсейване (°) | 120 ° |
| Цветопредаване (CRI) (Ra) | 80 Ra |
| IP защита | IP20 |
| Тегло | 0.00кг |
SMART WIFI LED ПАНЕЛ ORBISMAGNET 450x450 TW – LEDVANCE
Превърнете дома си в интелигентно осветление с този панел с регулируема цветова температура. Свържете го към Wi-Fi мрежата си и управлявайте осветлението през приложение – от всякъде и по всяко време.
Ключови Предимства
- Управление през Wi-Fi — Контролирайте светлината чрез приложение, гласови асистенти или програми.
- Регулируема бяла светлина — Изберете топло до студено бяло (2700K – 6500K) според настроението или задачата.
- Енергийна ефективност — Висока светлинна мощност при ниска консумация на електроенергия.
- Лесен монтаж — Подходящ за окачени тавани или повърхностно закрепване.
Технически Спецификации
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт | Smart Wi-Fi LED панел |
| Модел | ORBISMAGNET 450x450 TW |
| Размери | 450 x 450 mm |
| Цветова температура | 2700K - 6500K (Регулируема бяла) |
| Напрежение | 220-240V |
| С димер | Да (чрез приложение) |
| Смарт / Wi-Fi | Да |
| Енергиен клас | А+ |
| IP защита | IP20 |
Какво има в кутията
- LED панел
- Комплект за монтаж
- Кратко ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





